Numuru REZERVĀCIJA
Pr. - Pt.: 9.00 - 16.00
Tālr.: +371 67735950
E-mail: info@sanatorij.lv
Pasūtīt
transferu
   Sanatorija „Jantarnij Bereg” aicina Jūs atpūsties un uzlabot savu veselību, pavadot laiku Baltijas jūras krastā. Klusums, miers, brīnišķīga daba un maigs klimats - nekas netraucēs Jūsu atpūtai un rehabilitācijai.
Atveseļošanās procedūras un medicīniskie pakalpojumi palīdzēs Jums nostiprināt savu veselību.
   Mūsu sanatorija piedāvā sirds un asinsvadu sistēmas, perifērās nervu sistēmas, muskuļu un skeleta sistēmas kūrorta ārstēšanu. Sanatorijā „Jantarnij Bereg” ir pieejami sērūdeņraža avoti, kā arī kalcija un nātrija hlorīdu saturošie ārstnieciskie minerālūdeņi. Ārstniecības programmās plaši tiek izmantotas slavenās Ķemeru dūņas.
   Aktīvās atpūtas cienītājiem ir pieejama sporta bāze, tai skaitā ārpus telpas tenisa korti un galda teniss. Jūs varat izmantot mūsu baseinu, saunu vai vasaras mēnešos baudīt peldi Rīgas jūras līča jūrā. Kā arī ir iespēja doties uz ikdienas pastaigam gar jūras krastu vai pa mežaparka kompleksa alejām.
   Vakaros Jūs gaida koncerti, filmu skates, deju un karaoke vakari. Jūsu atpūta mūsu sanatorijā nebūs garlaicīga.
Jūs meklējat vietu sanāksmēm vai konferencēm? Sanatorija „Jantarnij Bereg” ir aprīkota ar konferenču zāli un koncertzāli.
Korporatīviem pasākumiem, kāzām un citiem svētkiem ir pieejama vasarnīca „Baltijas brīze”, kur agrāk atpūtās tikai augstākā ranga partijas vadītāji. 2009. gadā tā bija pārveidota par „Gosdacha №2”(Valsts vasarnīca). Šobrīd tajā organizē teātrālas ekskursijas „Soviet Party” stilā, kura padarīs Jūsu svinības neaizmirstamas.
Sanatorijā „Jantarnij Bereg” - ir relaksējoša un omulīga atpūta. Mēs ceram, ka Jūs pavadīsiet sanatorijā brīnišķīgu laiku un vēlēsieties atgriezties atkal un atkal.
 

Informācija pacientiem par kārtību, kādā sanatorija “Jantarnij bereg” nodrošina vides pieejamību un iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt rehabilitācijas un veselības aprūpes pakalpojumus


         

Atbilstoši MK Noteikumiem Nr. 60 (no 2009. g. 20. janvāra) “Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” (nodaļas nosaukums MK 10.12.2013. noteikumi Nr. 1463 redakcijā), noteikta kārtība rehabilitācijas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējai sanatorijā ”Jantarnij bereg” personām ar funkcionāliem traucējumiem:
1.     Sanatorija “Jantarnij bereg”, Jūrmala, Zvīņu iela2, ir nodrošinātā iespēja personām ar funkcionālajiem traucējumiem patstāvīgi iekļūt ārstniecības iestādē un pēc ārsta konsultācijas saņemt sekojošas rehabilitācijas tehnoloģijas:
-         Fizioterapeitiskas tehnoloģijas (slinga terapija, kinezioteipošana, individuālās nodarbības ar fizioterapeitu)
-         Fizikālās terapijas tehnoloģijas (elektroterapija, magnētiska terapija, gaismas terapija, kameru vannas, siltuma procedūras)
2.     Papildus informācijas saņemšana sazinoties pa tālruni 67735950, 67735574 un, ja personām nepieciešams papildus atbalsts, lai iekļūtu sanatorijā un nokļūtu konkrētā pakalpojumu saņemšanas vietā, atbalstu ir iespējams saņemt iepriekš zvanot sanatorijas “Jantarnij bereg” reģistratūrā pa tālruni 67735574.
3.     Sanatorijas “Jantarnij bereg” darbinieki, sniedzot pakalpojumus personām ar funkcionālajiem traucējumiem, papildus ievēro šādus nosacījumus:
-         sanatorijas darbinieks sniedz atbalstu personām ar funkcionālajiem traucējumiem nepieciešamības gadījumā piesaistot citu struktūrvienību darbiniekus,
-         personām ar redzes vai dzirdes traucējumiem ir nodrošināta iespēja saņemt nepieciešamo vizuālo informāciju,
-         nepieciešamības gadījumā konkrētās struktūrvienības darbinieki papildus nodrošina personas pavadīšanu (izmantojot specializētu automātisku pacēlēju, ar kura palīdzību pacientu ar kustības traucējumiem ir iespējams pārvietot pa trepēm),
-         informācija par kārtību, kādā sanatorija “Jantarnij bereg” nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt rehabilitācijas un veselības aprūpes pakalpojumus ir izvietota tīmekļa vietnē www.sanatorij.lv, kā arī uz informācijas stenda.
 
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz