Sanatorija Jantarnij Bereg apvieno senlaicīgas kūrortu ārstēšanas tradīcijas ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Ar ārstnieciski profilaktiskiem mērķiem sanatorijā tiek izmantotas mūsdienīgas fizikālās medicīnas tehnoloģijas, kā arī plaši tiek izmantotas metodes, kuras izstrādātas Latvijā, kā arī Krievijā (Sanktpēterburgas Pēcdiploma izglītības Medicīnas akadēmijā).  
 
       Mēs piedāvājam šādas procedūras:
       * elektroterapija (amplipulss, SMS forēze, diadinamo terapija un DDS – forēze, galvanizācija un elektroforēze, mikroviļu terapija, AFT u.c.), 
       * magnētiskā terapija (mainīgs magnētiskais lauks),
       * fototerapija (UST, lāzeru terapija, infrasarkanie stari), 
       * US tehnoloģijas, kā arī fonoforēze ar dažādiem medikamentiem,
       * inhalācijas (sārmainās, ārstniecisko augu, zāļu un eļļas), 
       * hidroterapijas procedūras (cirkulārā un Šarko duša).
 
      Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas kombinācijā ar ūdens un siltuma terapiju, kā arī apvienojumā viena ar otru (piemēram, mikroviļnu terapija, kam seko SMS forēze ar medikamentiem, kas plaši tiek lietoti locītavu un mugurkaula slimību gadījumā).
 
      Fizikālās terapijas procedūra palīdz dažādu kompleksu slimību ārstēšanā ievērojami samazināt medicīnisko līdzekļu dozas.  
 
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz