Tā ir specifiska konservatīvā skoliozes ārstēšana, t.i., uz vingrošanu balstīta pieeja skoliozes korekcijai. Terapijas aizsācēja ir Katarīna Šrota. Katarīnai bija skolioze, kuru tika mēģināts koriģēt ar korseti, taču neveiksmīgi, tāpēc viņa izstrādāja savu elpošanas tehniku un vingrojumus, lai kontrolētu savu skoliozi. Katarīna ar savu meitu atvēra klīniku, kura vienlaikus varēja ārstēt vairāk kā 150 pacientus.

Ārstēšana notiek individuāli, tās galvenais mērķis ir tipisko skoliozes pazīmju noteikšana un normālās ķermeņa statikas atjaunošana, progresijas apturēšana, lai nebūtu jānēsā korsete vai jāveic ķirurģiska korekcija. Šī metode palīdz pacientam iegūt nepieciešamās zināšanas un prasmi kontrolēt savu stāju. Pēc Šrotas metodes pacients:

• mācās samazināt mugurkaula deformācijas
• stiprina stājas muskulatūru
• mācās korektīvo elpošanu, lai izplestu ieliektās vietas
• mācās pozas, kas var mazināt izliekumus
• mācās vingrojumus, kas novērš asimetrisku mugurkaula noslogojumu

Ar pacientu nodarbojas sertificēts Šrotas metodes terapeits, kas darbojas ar skoliozes pacientu tikmēr, kamēr tiek iegūta laba metodes izpratne, ir izveidojušās iemaņas vingrojumu izpildē un pacients ir gatavs patstāvīgi darboties un iemācīto pārnest uz savu ikdienu.
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz