Sanatorijā Jantarnij bereg ir sērūdeņraža, kalcija un nātrija hlorīda ārstnieciskie minerālo ūdeņu avoti. Pēdējo no tiem tiek iegūst 435 metru dziļumā. 
 
Šīs ūdens ar vidēju mineralizāciju, kura lietošana palīdz kuņģa zarnu trakta, žultspūšļa slimību ārstēšanai, stabilizē žults sekrēciju, kā arī uzlabo kuņģa zarnu trakta darbību.   
 
Ārstnieciskā ūdens dzeršana maina kuņģa sulas sastāvu un reakciju, jonu līdzsvaru, aktivizē nervu galus visā gremošanas traktā. 
 
Hlorīda-nātrija sulfātu (minerālā) ūdens vannas paredzētas, lai ārstētu slimniekus, kuri sirgst ar balsta un kustību, sirds un asinsvadu slimībām. Dodoties vannās, kairinājums ādas nervu galos reflektoriski ietekmē asinsrites orgānus, stimulē hipofīzes-virsnieru sistēmu, sekrēcijas un ekskrēcijas funkciju vairākos orgānos.  
 
Hlorīda-nātrija sulfātu (minerālie) ūdeņi — lielisks veids savas veselības uzlabošanā, ņemot vērā, ka dažos gadījumos tie var aizvietot medikamentu lietošanu vai arī uzlabot kāda noteikta preparāta  uzņemšanu. Neaizmirstiet konsultēties ar savu ārstējošo ārstu.
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz